Tipy a rady pro hráče obludárka

4. ledna 2013 v 6:06 | Teres |  Novinky
Mám tu pro všechny hráče the sims 3 obludárium pár rad jak si ještě víc zpříjemnit hraní.

Jakmile si pořídíte dodatek The Sims 3 Obludárium, rozhodně se do The Sims 3 ještě více zamilujete! Tyto užitečné rady a tipy vám pomohou užít si tento nový vzrušující svět na maximum.


Tvorba světa, ve kterém budete chtít hrát

Pokud se chcete zbavit některých nadpřirozených bytostí, dá se to udělat třeba takhle. Máte k dispozici cheat pro ovládání populace nadpřirozených bytostí, pomocí kterého je můžete přidávat nebo odebírat. Nejprve spusťte režim cheatů podržením CTRL+SHIFT+C a napište "testingcheatsenabled true". Pak zajděte ke schránce a klikněte na ni za podržení klávesy Shift. Tím zobrazíte nabídku cheatů. Vyberte "Kontrola populace nadpřirozených bytostí". Budete tak mít možnost přidat nebo ubrat nadpřirozené bytosti ve hře. Kliknutí na "Přidat nadpřirozenou bytost" přidá bytosti tohoto typu do světa a změní Simíky ve světě na bytost tohoto typu (vyjma Simíků ve vaší domácnosti). Volba "Odstranit nadpřirozenou bytost" funguje podobně: odstraní všechny vámi vybrané typy nadpřirozených bytostí ze světa (vyjma těch nadpřirozených bytostí daného typu, které máte v domácnosti).


Nebaví vás to vedro?

Upíři rádi vycházejí ven až po slunce západu, ale co když sichcete vyjít ven ve dne a trochu si užít sluníčka? Bez slušné dávky opalovacíhokrému váš upír dostane náladovku "Zahřívá se". Upíří opalovací krém se vyrábí zprášku z krevelu a kořenu kozlíku lékařského, to je přece jasné! Pokud se vášSimík včas někam neschová, může omdlít, nebo dokonce i zemřít. Takže stejnějako v reálném životě se vyplatí nezůstávat na sluníčku dlouho.


Oživovací rituál

Je libo další způsob, jak oživit mrtvé Simíky a přivést je zpátky v podobě zombíků? Zajděte na hřbitov a využijte svoji dovednost kouzlení na úrovni 10 a přiveďte své milované Simíky zpátky k životu. Toto kouzlo je velmi silné, a tak si dávejte dobrý pozor, protože vždycky je tu možnost, že se rituál obrátí proti svému sesilateli. Může to tedy dopadnout tak, že se váš Simík sám promění v zombíka lačnícího po mozcích.


Kletba žabifikace

Jakmile se váš Simík dostane na úroveň 4 skryté dovednosti kouzlení, bude mít možnost přeměnit hlavy ostatních Simíků na žabí. Stejně jakou ostatních kouzel, i tady je možnost, že se kouzlo obrátí proti vám a změní na žábu vašeho Simíka. Ať už to dopadne, jak chce, rozhodně se podívejte, jak se žábifikovaný Simík snaží svým dlouhým jazykem chytit mouchu. Polibek dokáže žábifikovaného Simíka jeho kletby zbavit.


Vyrážíme na lov!

Jednou z hlavních výhod, kterou máte, když je váš Simík vlkodlakem, je možnost najít všechny (od neobvyklých až po vzácné) sběratelské předměty na lovu. Dokážete objevit vzácného lanýže nebo zářící houbu. Můžete se také rozhodnout, zda váš Simík půjde na lov sám, nebo spolu se smečkou. Tak na co ještě čekáte? Vyrazte na lov a uvidíte, co všechno najdete.Přeměnit se, nebo nepřeměnit?

Pokud se rozhodnete hrát za vlkodlaka, za úplňku se váš Simík vždycky přemění do vlkodlačí podoby. Existují ale i různé jiné události, které mohou přeměnu spustit. Pokud máváš Simík opravdu špatnou náladu, dostane náladovku "Vystresovaný". Pokud se nepostaráte o to, aby se jeho nálada zlepšila, přemění se. Jak se bude vašeskrytá dovednost lykantropie vylepšovat, budete nad těmito vynucenými přeměnami získávat víc kontroly.


Vílí aury

Když víla vkročí do místnosti, přinese s sebou i svoji vílí auru. Vílí aura vašeho Simíka ovlivní produktivitu a náladu ostatních Simíků v jejím dosahu. Existují tři různé typy aur, které můžete vyzařovat. Pro různéaury potřebujete různou úroveň skryté vílí dovednosti. K dispozici jsou následující aury: uklidňující aura, aura těla a mysli a aura kreativity. Tyto aury ovlivní nejen další Simíky, ale i samotnou vílu.

Zrcadlo, zrcadlo...

Toto zrcadlo vám nabídne víc než jen obyčejný odraz. Dokáže vašim Simíkům nerůznějšími způsoby pomoci. Když se váš Simík postaví před toto kouzelné zrcadlo, objeví se v něm záhadná tvář, které se můžete na něco zeptat nebo se dokonce nechat magicky přeměnit. Nic není lepší než pořádná změna: hlavně pokud jde o neduhy a nový účes.


Kostislava je zpátky!

Jeden z nejlepších prvků The Sims 2 se nyní vrací v dodatku The Sims 3 Obludárium. Znovu tak může pozdravit Kostislavu! I v The Sims 3 tak můžete mít svoji vlastní služku, která s vámi bude žít (nebo spíš bydlet) v domě. Kostislava je velmi pracovitá a skvěle doplní vaši rodinu. Dokáže vystrašit všechny zločince, a navíc umí i uhasit většinu požárů. Jen od ní nečekejte žádné hluboké konverzace.


Myslím že kdo ještě nemá obludárium určitě si je pořídí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama