Novinka The sims 3 university

1. prosince 2012 v 8:40 | Teres |  Novinky

Tak co říkáte na to že by měl v dubnu roku 2013 vyjít další dodatek a to : The sims 3 university.Dodatek nás obohatí o nové možnosti školství. Dospělí simíci, budou moci na Vysokých školách vyučovat různé obory, ale pozor, musí mít tento obor sám vystudován. Takže vlastně Váš simík musí chodit na základní školu, potom následuje střední škola a pak volená Vysoká škola, kde si volíte jaký obor chcete. Pokud se Váš simík bude dobře učit a zvládne zkoušky, bude moci na škole vyučovat zvolený obor.
Pro rodiče to nebude lehké, že Váš simík bude muset opustit domov a odjet na vysokou školu, ale studovat je důležite i v The Sims 3.
Váš simík se bude moci ubytovat buď v hostelu nebo si pronajme dům, a nebo bude ubytován na internátu za který se jako jediný neplatí.
Pokud se Váš simík bude dobře učit, může dostávat stipendium za dobrý průměr. Chudší simíci, mohou požádat i o dálkové stipendium, to znamená, že pokud Váš simík nemá moc peněz, škola mu může přispívat na stravu atd., ale pozor! taky Vám může škola říct, že Vám žádné stipendium nedá. Další možnost jak si vydělat na vysoké škole je, že si seženete jednoduše brigádu v některém z obchodů. Můžete být např. doplňovač zboží.
Vysoká škola pro simíky neznamená jen učení, ale také plno zábavy, jako jsou nové druhy večírků a nebo první láska na vysoké. Simíci se můžou zapojit do některé z vytvořených skupin. Dívkám se hodí dívčí skupina, kde se bude jen pomlouvat a bavit se o klukách. Pro kluky je tady chlapecká parta, kde se budete bavit o různých věcech, jako je např.: o koníčcích, o holkách, o škole atd. Pokud však budete mít dostatek přátel, budete si moci vytvořit vlastní partu a pojmenovat si jí jak budete chtít. Pokud budete vůdce party, budete mít určité výhody oproti ostatním členům. Budete je moci vyhazovat, určovat pravidla a mnoho dalšího.


Tak neváhejte a vydejte se na cestu studování! The Sims 3: University je tady pro Vás.
Já se rozhodně těším a myslím že to bude stát za to, a co si o tom myslíte vy??
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 comix-sims-world comix-sims-world | 1. prosince 2012 v 8:43 | Reagovat

úžasné!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama